Warunki sprzedaży kociąt

Priorytetem jest dla nas dobro kociąt, z tego względu starannie wybieramy przyszłe rodziny dla naszych kociaków. 

REZERWACJA KOCIĄT „NA KOLANKA”

 

Przede wszystkim zakup kociaka musi być świadomą decyzją, o takim wydarzeniu nigdy nie może zadecydować impuls po zobaczeniu jednego, czy kilku zdjęć… Kot, brytyjski czy ras wielu nie jest zabawką, jest przyjacielem na kolejne kilkanaście lat, jest członkiem rodziny, któremu my, jako opiekunowie musimy zapewnić godne, szczęśliwe życie, na które składają się karmy jakości premium, pieniądze na ewentualne leczenie i pomoc weterynaryjną dla kota, czas na odpowiednią pielęgnację i prawdziwa miłość do kotów.

Jeżeli jesteście rodziną, która jest pewna tej decyzji, która jest otwarta na ewentualną edukację i jest gotowa dać mnóstwo miłości kociakowi z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (e-mail i numer telefonu dostępne w zakładce ‚Kontakt‚). 

Co powinno znaleźć się w wiadomości e-mail?

W wiadomości prosimy o podanie najważniejszych informacji, czyli:

Co skłoniło Państwa do tej dezycji? Jaką jesteście rodziną (energiczną, spokojną itd.)? Gdzie miałoby zamieszkać kociątko? Czy posiadacie/posiadaliście już zwierzęta? Czy w domu znajdują się dzieci, w jakim wieku? Który kociak skradł Wasze serce?

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i omówimy wszystkie szczegóły rezerwacji, odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Rezerwacja dokonywana jest poprzez zaakceptowanie warunków umowy oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku, który zostaje przeznaczony na utrzymanie wybranego kociaka do czasu odbioru. W przypadku rezygnacji nabywcy zadatek przepada w całości, prosimy więc o staranne przemyślenie decyzji. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji ze sprzedaży kociaka, w takim przypadku zadatek jest natychmiast zwracany na konto osoby rezerwującej kota.

Kociaki opuszczające naszą hodowlę…

– Otrzymują rodowód FIFe/FPL

– Są dwukrotnie zaszczepione i odpowiednio odrobaczone

– Otrzymują książeczkę zdrowia, z wpisami o wszystkich szczepieniach, odrobaczeniach, zabiegach i ewentualnie przebytym leczeniu

– Wyjeżdżają z wyprawką obejmującą karmę na pierwsze dni w nowym domu, zabawki, kupon na 10l żwirku Benty Sandy, kod rabatowy do sklepu internetowego Zooplus i niespodziankę…

– Po zaczipowaniu, czip będzie zarejestrowany w bazie Safe Animal

– Po zabiegu kastracji

– Kocięta wyjeżdżające zagranicę otrzymują również paszport oraz zostają zaszczepione przeciwko wściekliźnie

Z każdym przyszłym opiekunem chętnie utrzymujemy stały kontakt, służymy pomocą w każdej chwili, nieważne jak dawno kociak zmienił dom. Mile widziane są także aktualne zdjęcia i informacje o kotku, które za zgodą opiekunów zamieszczamy co jakiś czas na naszych stronach.

 

WARUNKI SPRZEDAŻY KOCIĄT HODOWLANYCH

 


KOCIĘTA HODOWLANE SPRZEDAWANE SĄ WYŁĄCZNIE DO HODOWLI ZAREJESTROWANYCH W FEDERACJACH NALEŻĄCYCH DO WCC (WORLD CAT CONGRESS)

Zacznijmy od podstaw – nie każdy rodzi się Bradem Pittem ani Angeliną Jolie, tak samo jest z kotami. Z tego powodu w opcji hodowlanej sprzedawane są wyłącznie kocięta o wysokim potencjale wystawowo-hodowlanym, po naszej wstępnej obserwacji. Jako hodowców powinny nas prowadzić te słowa „Hodować znaczy polepszać, nie pomnażać”, pragniemy aby nasza praca hodowlana mogła przysłużyć się tej niesamowitej rasie w jak najlepszy sposób. Nie sprzedajemy kociąt do hodowli klatkowych! Dobro naszych kociąt jest dla nas najważniejsze, hodowle izolujące swoje koty hodowlane mogą zapomnieć o zakupie kota z naszej hodowli.

Cena kociąt hodowlanych jest ustalana indywidualnie, zależy przede wszystkim od rodziców, rodowodu, potencjału hodowlanego, umaszczenia i genów niesionych przez danego kociaka.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kocięciem z naszej hodowli zapraszamy przede wszystkim do kontaktu mailowego, w którym wymagamy kilku informacji.

Co powinno znaleźć się w wiadomości e-mail?

Jak nazywa się Państwa hodowla? W jakiej federacji jest zarejestrowana hodowla? Dlaczego TEN kot, w jaki sposób ma przysłużyć się Waszym planom hodowlanym? Jakie jest Państwa doświadczenie w hodowli, od kiedy działacie, ile macie kotów, jaki jest cel tej hodowli?

Wybrane hodowle poprosimy o kontakt telefoniczny, wiadomości nie zawierające odpowiednich informacji mogą pozostać bez odpowiedzi.